top of page

שלום, אני מירב.

את שירותי בשירות המדינה התחלתי לפני 30 שנה, כעובדת זוטרה במשרד הבריאות. בהמשך התקדמתי לתפקיד באגף הביקורת וכמה שנים לאחר מכן נבחרתי לתפקיד המבקרת הפנימית במשרד הקליטה. לאחר תפקיד ניהולי נוסף עברתי למשרד להגנת הסביבה שם כיהנתי כסמנכ"לית.
 

במהלך התקדמותי בשירות המדינה, במעברים בין המשרדים והמשרות, התמודדתי לא אחת במכרזים שרציתי בהם, בחלקם זכיתי, בחלקם פחות...

בשל החשיבות שייחסתי לנושא המכרזים ואיכות כח האדם בשירות המדינה, ישבתי בעשרות מכרזים ובחנתי מאות רבות של מועמדים לתפקידים שונים. היתרון שלי הוא בהיכרות מעמיקה של תהליכי המכרזים בשירות המדינה, משני צידי השולחן.

למה כדאי להסתייע בי?

✓ ניסיון רב - היכרות רחבה ועמוקה עם השירות הציבורי וניסיון רב כבוחנת בעשרות ועדות מכרזים

✓ שירות ייחודי - לאנשים רציניים שרוצים קריירה וצמיחה בשירות הציבורי

✓ מענה שלם – לכל שלבי התהליך

✓ התאמה אישית - גמישות והרחבה על פי הצורך

✓ זמינות מירבית - לכל אורך התהליך 

✓ גישה פרקטית וממוקדת מטרה

✓ ראייה מערכתית לצד יכולת ירידה לפרטים

✓ יחס אישי ומתן כלים מעשיים מתחומי האימון והמנטורינג

אני מאמינה שהמפתח להצלחה הוא שילוב של אמונה בעצמנו יחד עם האומץ לחלום, לצאת מגבולות איזור הנוחות, לעשות את השינויים הנדרשים ולא לפחד מריצה למרחקים ארוכים.

תמיד אפשר להתקדם, להעז, לשנות, לרצות בלי לחשוש מהמהמורות שבדרך, כי יהיו אתגרים שצפינו ואחרים שלא.

מרגש אותי ללוות אנשים בתהליכי שינוי והתפתחות משמעותיים עבורם, לצלוח יחד איתם אתגרים חדשים, ולהעניק להם טנא מלא ידע, וכלים מעשיים שישמשו אותם בכל הדרכים בהם יבחרו. 

כשמועמד או מועמדת שליוויתי מתקבלים לתפקיד שהתמודדו עליו, אני מתמלאת בסיפוק, בשמחה ובתחושת גאווה הן מהפן האישי, ההצלחה וההתקדמות של אותם מועמדים והן מהפן הציבורי, להיות חלק ולהשפיע על העתיד במדינה.

אני יודעת עד כמה תפקידים בשירות המדינה משמעותיים, ומשפיעים על כולנו. חשוב לי שלתפקידים אלו יגיעו האנשים המתאימים ביותר. 

אין ספק שזה WIN WIN כשהאדם הנכון נבחר לתפקיד המתאים לו.

IMG_0046.JPG

עוד 5 דברים שלא ידעתם...

ב - 2012 הגשתי בג"צ יחד עם עוד 14 מבקרים פנימיים, והובלתי את הרפורמה בתחום הביקורת הפנימית בממשלה. מבחינתי היה זה אחד מרגעי השיא בקריירה הציבורית שלי, הרגע בו הוכחתי שאפשר לעשות שינוי ולשבור תקרות זכוכית, גם במערכת בירוקרטית ומורכבת כמו השירות הציבורי.
 

במהלך עבודתי במשרד להגנת הסביבה, הקמתי הרכב מוזיקלי "הסביבתרון" המונה עשרה עובדים, בו אני מנגנת בגיטרה ושרה. הסביבתרון מופיע בכל אירועי המשרד ובהתנדבות בקהילה – בבתי חולים פסיכיאטרים וגריאטריים. אחרי כל הופעה כזו חבריי ואני יוצאים בתחושת התרוממות רוח שאין שנייה לה...

מזה כ - 15 שנים אני מתנדבת. כיהנתי כעשור כיו"ר ועדת הביקורת בבית התפוצות, כדירקטורית בלשכת המבקרים הפנימיים, ובשנתיים האחרונות החלטתי ללכת עם הלב וללוות  נערה בסיכון בעמותת עלם. 
 

אני ירושלמית, נשואה, אמא ל - 3, סבתא ל 2, זה האושר!
 

אני אוהבת ללמוד ולהתפתח. כך למדתי תואר שני במינהל ציבורי ומדיניות ציבורית, ניהול בכיר ומנהיגות, קורס דירקטורים, ניהול פרויקטים, הנחיית קבוצות, אימון אישי והיד עוד נטויה...

5496_edited.png
2296_edited.png
329_edited.png
bottom of page